Kodumaine broileriliha

Kõige olulisemad on meile omad. Nende heaolu nimel me ärkame, töötame ja hoolime. Seepärast on ka kõik, mis me kasvatame, kasvatatud nagu endale. Meie oma, kodumaisest teraviljast tehtud sööda peal ja oma inimeste hoole all. Kasvatatud vabalt ja vastutustundlikult. Omadelt omadele!

Eesti ainus kodumaine linnulihatootja Tallegg kasvatab oma broilerid ise – tibud kasvavad üles meie oma broilerifarmides ning igas kasvufaasis sisaldab lindude menüü meie oma söödatehases valminud sööta, mis põhineb siinsetelt farmeritelt pärit kodumaistel teraviljadel. Lihatööstusest, mis asub Tabasalu külje all, jõuab eestimaalaste toidulauale ainus kodumaine broileriliha – Talleggi broileriliha.

Tallegg toob Sinu pere lauale broileriliha, mille kvaliteedis pole vähimatki põhjust kahelda. Kodumaine broileriliha on alati värske ja kvaliteetne, pärit farmidest, mis asuvad Eestimaal.

Veterinaar- ja Toiduamet tunnustas 2019. aasta kevadel meie linnukasvatust ilma antibiootikumideta kasvatatud broilerite süsteemi loomise eest. Sellest tulenevalt leiab Talleggi värske broileriliha pakenditelt vastava märke „Eestis antibiootikumideta kasvatatud“.