Tunnustatud Tallegg Crispy Fried Chicken sari laienes – naudi veelgi krõbedamat elu!

Kes ei armastaks krõbeda kattega kanafileed … kõik noogutavad tunnustavalt. Krõbedat katet on just parajalt ja liha on mahlane ning taine. Tõenäoliselt on see ka üks kuumaõhufritüüripõlvkonna lemmikuid.

Oma Maitse Suur Maitsetest 2024
Kuldse ja krõbeda maisihelbe paneeringuga CRISPY FRIED CHICKEN kanafilee tunnustati Oma Maitse Lemmiku valimistel Parimaks kanalihatooteks. See on siiani ka meie lemmik olnud ning samuti näitavad müügitulemused, et toode on leidnud paljudesse kodudesse.

Nüüd on Tallegg Crispy Fried Chicken sarjas veel üks uudistoode, millest tõotab tulla sarnane hitt-toode – Maisikattega kanafileefriikad juustuga. Seest pehmed ja väljast krõbedad, mõnusa suurusega friikad on valmistatud broileririnnafileest ning Edam juust annab mõnusat maitset ning lisab mahlasust. Rikkalik maisihelbepaneering teeb selle toote ekstrrrrra krrrrrõbedaks! Söö sellisena või proovi ka erinevate dipikastmetega, vaata retsepti siit

Kõik tooted on eelküpsetatud ja valmis söömiseks ka otse pakist, kuid parima tulemuse saavutamiseks soovitame tooteid kuumaõhufritüüris, ahjus või pannil kiirelt küpsetada – nii saab maisikate viimase lihvi ja just selle tõeliselt mõnusa krõbeduse!
Tutvu ka teiste Crispy Fried Chicken toodetega siin: