Tallegg Crispy Fried Chicken – naudi krõbedamat elu!

Talleggi brändi all on tulnud turule uus soojendatavate snäkkide sari – CRISPY FRIED CHICKEN. Sarja ühendavaks tunnuseks on kuldne ja krõbe maisihelbe paneering.
Kõik tooted on eelküpsetatud ja valmis söömiseks ka otse pakist, kuid parima tulemuse saavutamiseks soovitame tooteid kuumaõhufritüüris, ahjus või pannil kiirelt küpsetada – nii saab maisikate viimase lihvi ja just selle tõeliselt mõnusa krõbeduse!

Maisikattega kanafilee 280g – uudse, kuldse ja krõbeda maisikattega kanafilee, mis on maitselt klassikaline ja sisult mahlane. Maisikattega kanafilee on hea nii kõhtu täitva söögikorrana, kui ka peale küpsetamist ribadeks lõigatuna snäkivaagnal.

Maisikattega vürtsikas kanatiib 300g – uudse, kuldse ja krõbeda maisikattega kanatiib, mis on maitselt mõõdukalt vürtsikas ja sisult mahlane. Krõbedad ja kerge vürtsiga kanatiivad on parimad soojad snäkid, naudi üksi või koos sõpradega!

Maisikattega jalapeno-toorjuustu kanapall 300g – uudse, kuldse ja krõbeda maisikattega kanapall, mis on maitselt krehvtine ja sisult juustune. Kanapall on valmistatud broileri rinnafileest ja kintsulihast, maitsestuseks lisatud teravat jalapeno pipart ja magusat puuviljasust lisav ananass, palli südames on törts toorjuustu.