Tallegg FIT! – Kergem valik!

Kui oled märganud, et lettidelt on kadunud senised Tallegg Fitness! tooted, siis ei tasu muretseda. Need tooted on alles, nüüdsest veelgi paremas kuues. Lisandunud on nii mõnigi maitsekas uudistoode!
Neile, kes otsivad kergematest kergeimat valikut, lõime turule uue tooteseeria – Tallegg FIT! kergem valik!
Tallegg FIT! märk pakenditel märgib seda, et need tooted on niigi kergete broilerilihast toodete seast veelgi kergem valik. Andes FIT! toodetele täiesti uue ilme ning selge eristuvuse, oleme teinud tarbijate elu palju lihtsamaks – ei pea enam pikkade poeriiulite ees nuputama, mis see kergem valik oleks.

Tallegg FIT! tooted on kõik valmistatud väherasvasest ja valgurikkast broileririnnafileest, mida on toodetes vähemalt 75%. Samuti hoolitseme selle eest, et tooted oleksid vähese suhkru- ning soolasisaldusega ja valmistatud võimalikult puhtatest komponentidest.
Valgurikas toit aitab kaasa lihasmassi kasvule ning vanemas eas ka lihasmassi säilimisele, samuti hoiab luud tugevad. Valgurikas toit tekitab täiskõhutunde pikemaks ajaks ning vähendab näksimisvajadust.

Mida peaksime kõik teadma:
Tallegg FIT! ei ole tootesari trennihuntidele, vaid kõigile, nii noortele kui vanadele (kukkedele, kui kanadele) hoolimata nende eluviisist ja aktiivsusest.
Tallegg FIT! tootesari on lõbus, muretu ning alati maitsekas, pakkudes tihti uusi huvitavaid maitsekombinatsioone.
Tallegg FIT! inspireerib ja julgustab, et kokkamine oleks lihtne ja mõnus.
Valides Tallegg FIT! toote võid kindel olla, et see on maitsev ja kerge valik.
Tallegg FIT! – tee üks kergem valik!


Sellel suvel on sarjast 12 toodet, millest 3 on uhiuued:

Suviseks grillihooajaks on veel lisaks 3 juba tuttavat šašlõkki, kõik ikka broileririnnafileest: Jogurtimarinaadis, Mango-kookose marinaadis ning Baltic Taste Award kuldmedaliga auhinnatud Greibi ja mineraalvee marinaadis šašlõkk

Kiirelt kuumal pannil või grillil valmivad (2-3 min mõlemalt poolt) ka veidi vürtsikamad minutipihvid: Mee-tšilli marinaadis ning tšilline Chipotle&tsitrus marinaadis minutipihvid.

Terved marinaadis fileed on parimad just ahjus küpsetatuna, kuid valmivad jällegi kerge vaevaga. Õigemini ilma vaevata. Näiteks sügisel lettidele ilmunud, Caesari-marinaadis broileririnnafilee, mis sobib kõige paremini (üllatus-üllatus) Caesari salati lisandiks. Sidruni ja ürtidega rinnafilee on kujunenud juba tõeliseks klassikuks.

Lisaks on sarjas ka kaks igapäevatoodet: hommikuvõileivale soovitame Kanafileesinki ning lihapallide valmistamiseks Broileririnnafilee hakkliha.