Suve maitsekaim kollektsioon

Selle suve maitsekaim kollektsioon on kohal – Tallegg kevad-suvi 2024!
Kõige kirevam kollektsioon suviseid maitseelamusi on taas poelettidel. Iga aasta tuleb Tallegg suveks välja hooajalise kollektsiooniga, mida saab nautida vaid sel perioodil. Need tooted tunneb ära erksavärvilise kanamustri järgi.

Uutest toodetest astuvad lavale:

Mango-tšilli broilerikintsulihašašlõkk 800g – hapukas-puuviljane mango lisab troopilisust soojadesse suveõhtutesse. Tšilli annab marinaadile veidi särtsu, kuid on pigem tagasihoidlik. Kintsuliha jääb grillimisel mõnusalt mahlane.
BBQ-rabamarjamarinaadis broileripooltiivad 800g – marjases marinaadis pooltiivad. Tasakaalu lisavad ürdid ja vürtsid, maitses tunda ka BBQ suitsusust. Mõnus snäkitoode nii soojadesse grilliõhtutesse kui vihmase ja tubase filmivaatamise juurde.

Tüümiani-sidruni toorvorst broilerilihast 400g – Naudi kergemaid grillihetki! Peenikesed, naturaalses lambasooles vorstikesed, mis sisaldavad 75% broileriliha. Maitset annavad linnuliha suured sõbrad tüümian ja sidrun. Toorvorstid valmivad grillil imekiiresti ning need meeldivad ka pere pisematele.
Särtsakad broileripoolkoivad firecracker-marinaadis 800g – Eelmisel suvel tutvustasime Firecracker pooltiibu, mis said paljude lemmikuks. Panime sama marinaadi ka poolkoivale – neile, kes soovivad rohkem liha oma taldrikul näha.

Mõned lemmikud on tagasi eelmisest suvest, nagu näiteks: Juustumarinaadis broileri rinnafileešašlõkk 800g, Särtsakad broileripooltiivad firecracker-marinaadis 800g, Kreeka jogurti-tzatzikimarinaadis broilerikintsuliha 400g jt. Tutvu kõikide grillitoodetega SIIN

Vaata lisaks ka Tallegg FIT! sarja grillitooteid

Kõige olulisemad on meile omad. Nende heaolu nimel me ärkame, töötame ja hoolime. Seepärast on ka kõik, mis me kasvatame, kasvatatud nagu endale. Tallegg toob Sinu pere lauale broileriliha, mille kvaliteedis pole vähimatki põhjust kahelda. Kodumaine broileriliha on alati värske ja kvaliteetne, pärit meie oma farmidest.