Baltikumi parimad uudistooted lihatoodete seas on Talleggi ja Rigas Miesnieksi kanafileerõngad

15. aprill 2021

Uuringufirma Nielsen tunnustab igal aastal Baltikumiüleselt edukaimaid uudistooteid. Meil on hea meel teatada, et 2020. aastal tunnustati parimate lihatoodete seas Eestis ja Lätis HKScani poolt toodetud Talleggi ja Rigas Miesnieksi kanafileerõngad.

„Eristuvad ja maitsvad tooted on kriitiline edutegur tihedas konkurentsis ellujäämiseks ning on rõõm tõdeda, et meie tootearendustiim teeb suurepärast tööd. Iga tunnustus meie toodetele on eelkõige tunnustus kõikidele meie töötajatele – ilma pühendumiseta ning kõrge kvaliteedi hoidmiseta ei oleks meie uudistooted nii edukad,“ rõhutas HKScan Baltikumi juht Anne Mere.

Talleggi ja Rigas Miesnieksi kanafileerõngad tulid müügile eelmise aasta kevadel Eesti ja Läti turul. Tegemist on mahedamaitseliste kanafileest valmistatud kuldkollase paneeringuga rõngakujuliste kananagitsatega, mis sobivad kiireks snäkiks nii otse pakist kui ka eelnevalt soojendatult. Proovi ise järele!

Ülemaailmne uuringufirma Nielsen selgitab iga aasta välja lõppeva aasta parimad tooted nii toidukaupade kui ka muude kaupade kategoorias. Parimaid välja valides toetutakse nii müügitulemustele kui ka tarbijate arvamusele.

HKScani eesmärk on kasvada mitmekülgseks toiduettevõtteks. Meil on enam kui saja-aastane kogemus täitmaks klientide ja tarbijate ootuseid toota maitsvat, tervislikku ning vastutustundlikku toitu. HKScanis vastutame toidutootmise arendamise eest kogu väärtusahelas – alates farmidest kuni tarbijateni. Meie mitmekesises tooteportfellis on nii sea-, linnu- kui veiseliha ja taimsed tooted, mida toodame ja turustame tuntud kaubamärkide all, nende hulgas HK, Scan, Rakvere, Via, Rose, Pärsons, Kariniemen ja Tallegg. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. HKScanis töötab üle 7000 spetsialisti, kes tagavad maitsvama elu täna ja homme. 2019. aastal oli börsil noteeritud HKScani netokäive 1,7 miljardit eurot.