Ettevõttest

Tallegg tõi turule krõbedad kanafileeampsud

26. October 2016

Talleggi Fried Chicken tooteseeriasse lisandusid õrnalt vürtsised kanafileeampsud Fried Chicken fillet bites, mille krõbedasse maisihelvestega paneeringusse on peidetud mahlane ja kõrgkvaliteediline kanafilee.

Talleggi brändijuhi Triin Lõokese sõnul pälvisid möödunud hooajal turule toodud Talleggi Fried Chicken krõbedad kanatiivad väga sooja vastuvõtu, mistõttu oli sarja laiendamine põneva uudistootega loogiline samm. „Krõbedad kanasnäkid on mujal maailmas väga populaarsed ja meil on hea meel, et see tootekontseptsioon on ka koduturul omaks võetud. Fried Chicken kanafileeampsud valmivad Eestis unikaalsel meetodil, kus kanafileed paneeritakse koguni kolm korda. Kõige viimasena lisatakse suupistetele maisihelvestega paneering, et saavutada mõnusalt krõbe pealispind,“ selgitas Lõoke.

Lõokese sõnul paneb tempokas elurütm ja koosviibimised sõprade ning pere seltsis inimesi poelettidelt otsima just selliseid tooteid, mis on mugavalt pakendatud ja sobivad koheseks tarbimiseks.

500-grammises pakendis eelküpsetatud Talleggi Fried Chicken fillet bites kanafileeampsud maitsevad kõige paremini ahjus soojendatult, kuid sobivad ka külmalt suupistelauale seltskondliku koosviibimise või sügisese filmiõhtu nautimiseks. Suupärased kanafileeampsud aitavad kõhtu täita ka tervisliku vahepalana kiirel argipäeval. „Mõõdukalt vürtsikad kanafileeampsud on hea kokku sobitada mõne põneva kastmega – proovi näiteks ühes suitsuse mekiga bbq-kastmega, kerge jogurti-mündikastme või aasiapärases võtmes mee, soja ja chilli kombinatsiooniga,“ soovitas Lõoke.

Retsept kanafileeampsude juurde: Laimi ja koriandri dipp

laimkoriander

1/4 tassi köögikoort

1/3 tassi maitsestamata jogurtit

paar peotäit koriandrit

veidi oliiviõli

1 küüslauguküüs

poole laimi mahl

näpuotsaga soola

1 pakk Tallegg Fried Chicken fillet bites

Valmistamine:

Mikserda koostisosad, lase kastmel veidi aega külmikus maitset koguda ning Fried Chicken Fillet Bites kanafileeampsudel ongi maitserikas kaaslane!

 

Talleggi tooted kuuluvad AS HKScan Estonia tootevalikusse. AS HKScan Estonia on Eesti suurimaid toiduainetööstuse ettevõtteid, mis kuulub HKScan kontserni. HKScan on Põhjamaade juhtiv lihaekspert, mis toodab, turustab ja müüb tugevate kaubamärkide all kvaliteetset ja vastutustundlikult toodetud sea-, veise, linnu- ja lambaliha, töödeldud liha ning valmistoite. HKScani klientideks on jaemüügi-, tööstus-, toitlustus- ja ekspordisektorid ning kontserni koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades. HKScan ekspordib oma tooteid peaaegu 50 riiki. HKScani netokäive 2015. aastal oli 1,9 miljardit eurot ja kontsernis töötab ligikaudu 7 400 töötajat.

 

Lisainfo:
Kerstin Aps
Kommunikatsioonijuht
E-mail: Kerstin.aps@hkscan.com