Ettevõttest

Tallegg üllatab trendika kanaliblikaga grillimiseks

02. June 2017

Suvehooaeg on grillisõprade jaoks kõige oodatum aeg aastas, et nautida õuerõõme ning head seltskonda parimate maitsete seltsis. Õdusa suvegrilli muudab eriti nauditavaks ainus kodumaine linnulihatootja Tallegg oma kergete ja innovaatiliste uudistoodetega – erilise kujuga kanaliblikas grillimiseks ning ülimalt madala rasvasisaldusega broilerifileest toorvorstid suvikõrvitsaga lambasooles. 

Kanaliblikas grillimiseks

„Talleggi kanaliblikas grillimiseks on uudne tooraine grillisõprade jaoks ning saanud oma nime erilise kuju järgi, mis meenutab liblikat. Tänu pinnalaotusele valmib toode kiiresti ja küpseb ühtlaselt, mis garanteerib hõrgult mahlase maitseelamuse,“ sõnas Talleggi brändijuht Triin Lõoke. Tervest broilerist kanaliblikas on maitsestatud BBQ-stiilis, mille rikkaliku maitsebuketi moodustavad tomat, paprika, tšilli, küüslauk, sibul, must pipar ja petersell.

Kanaliblikat võib küpsetada nii grillil kui ahjus. Grillil kanaliblika pööramise lihtsustamiseks võib kanaliblika asetada resti vahele või torgata risti läbi kana kaks grillvarrast.

Broilerifileest toorvorst suvikõrvitsaga lambasooles

„Lambasooles toorvorstid on eestimaalaste seas ülipopulaarsed grilltooted, mis küpsevad kiirelt ja maitsevad hästi ka lastele. Toorvorstid kipuvad olema aga üpris rammusad, mistõttu tõime kergema menüü austajatele mõeldes turule eestimaisest broilerifileest valmistatud naturaalses lambasooles toorvorstid. Rasvasisaldus on neis vaid 3,2%, mis on koguni 75% vähem, kui teistes müügil olevates toorvorstides,“ rääkis Lõoke.

Toorvorstidele lisavad põnevust ja mahlasust suvikõrvitsatükikesed, kerget iseloomu lisavad küüslauk ja pipar. Tulemuseks maheda maitsega grillielamus, mis valmib vaid 5 minutiga.

Talleggi tooted kuuluvad AS HKScan Estonia tootevalikusse. AS HKScan Estonia on Eesti suurimaid toiduainetööstuse ettevõtteid, mis kuulub HKScan kontserni. HKScan on Põhjamaade juhtiv lihaekspert, mis toodab ja turustab tugevate kaubamärkide all kvaliteetset ja vastutustundlikult toodetud sea-, veise, linnu- ja lambaliha, töödeldud liha ning valmistoite. HKScani kliendid on jaemüügi ja toitlustusega tegelevad ettevõtted, tööstused ning ekspordisektorid. Meie koduturud asuvad Soomes, Rootsis, Taanis ja Baltimaades, ekspordime oma tooteid pea 50 riiki. HKScani netokäive oli 2016. aastal 1,9 miljardit eurot ja kontsernis töötab ligikaudu 7 300 töötajat.

Lisainfo:

Kerstin Aps

Kommunikatsioonijuht

E-mail: Kerstin.aps@hkscan.com