Tallegg 1-2-3 ja valmis! – Talleggi uued pannivalmis fileeribad

Täpselt nii lihtsalt sinu järgmine lõuna- või õhtusöök valmibki. 1-2-3 ja valmis! On juba tarbijate poolt eelmisel sügisel hästi vastu võetud tooteseeria kõigile neile, kes eelistavad argikokkamisele võimalikult vähe aega kulutada. Sealjuures, heas maitses või kvaliteedis allahindlusi tegemata.
Seeriast leiad kokkamiseks neli maitsvat toodet, mis teevad sinu argiõhtud palju lihtsamaks nii poes sisseoste tehes, kui kiiruga toitu valmistades. Sellal kui valmivad 1-2-3 fileeribad või broileripallid, keedad riisi või pasta või hoopiski valmistad kõrvale kerge salati. Fileeribad sobivad hästi ka wrapi vahele või hoopiski salatikomponendiks.

Fileeribad on valmistatud väherasvasest ja valgurikkast broileririnnafileest (75%), 100% eestimaisest antibiootikumideta kasvatatud broilerilihast ning ilma E-621-ta.

Prae ribad kuni 10 minutit aeg-ajalt segades, lisa toidukoor, kuumuta 5 minutit ja ongi maitsev lihakaste valmis. Sobib nii riisi, pasta, kartuli kui köögiviljadega.

Broileri rinnafileeribad kukeseentega 400g – Kaste on valmistatud kukeseentest, Itaalia-tüüpi kõvast juustust, ekstra-väärisoliiviõlist ja erinevatest maitsetaimedest: sibul, küüslauk, petersell, tüümian.

Broileri rinnafileeribad päikesekuivatatud tomatitega 400g – Broileri rinnafileeribad päikesekuivatatud tomatite, Itaalia-tüüpi kõvast juustust ning maitsestatud vahemerepäraste ürtidega.