Tallegg 1-2-3 ja valmis! – Uued küpsetuskarbis broileripallid

Täpselt nii lihtsalt sinu järgmine lõuna- või õhtusöök valmibki. 1-2-3 ja valmis! On juba tarbijate poolt eelmisel sügisel hästi vastu võetud tooteseeria kõigile neile, kes eelistavad argikokkamisele võimalikult vähe aega kulutada. Sealjuures, heas maitses või kvaliteedis allahindlusi tegemata.
Seeriast leiad kokkamiseks neli maitsvat toodet, mis teevad sinu argiõhtud palju lihtsamaks nii poes sisseoste tehes, kui kiiruga toitu valmistades. Sellal kui valmivad 1-2-3 fileeribad või broileripallid, keedad riisi või pasta või hoopiski valmistad kõrvale kerge salati. Fileeribad sobivad hästi ka wrap vahele või hoopiski salatikomponendiks.

Broileripallid on valmistatud rikkalikust kintsulihast ning nahaga rinnafileest, mis tagab pallide mahlakuse. 100% eestimaisest antibiootikumideta kasvatatud broilerilihast ning ilma E621-ta.
Küpsetuskarbis broileripallid valmivad ahjus vaid 15 minutiga, mille ajal keeda kõrvale kas riisi või pastat ja roog ongi kiirelt valmis. Koorene kaste on hoiab pallid küpsemisel mahlased. 8 broileripalli on pakitud mugavalt ahjuvalmis küpsetuskarpi.

UUS! Broileri-peekonipallid metsaseenekastmes 500g – Broileripallidele annab lisaks mahlakust ja maitset peekon, küüslauk, petersell ja sibul. Kastme aluseks on koor ning sinna on pistetud sisse rikkalikult kukeseeni (21% ) ning maitsestatud küüslaugu, sibula, musta pipraga ja metsaseenearoomiga.

Broileri-juustupallid koorekastmes 500g – Pallides on 62% broileriliha ja 2,7% naturaalset juustu, mis teeb sele mõnusalt juustuseks. Kaste on koorene ürdikaste, mille põhimaitsed on koor, või, petersell ja küüslauk.