Ettevõttest

Parimad suvised grilltooted taas Talleggilt!

01. April 2010

Selle suve parimad maitsed tulevad taas Talleggilt – kerge ja tervislik kanaliha on saanud uued maitsestused, mis väärivad igal juhul proovimist!
Barbeque populaarsus on viimastel aastatel hüppeliselt kasvanud. Tallegg pakub uueks hooajaks kanašašlõkki selles „õiges” ameerikapärases barbeque kastmes: mõnusalt suitsuses magus-hapus marinaadis. Barbeque kanašašlõki õnnestumiseks ei pea teil olema spetsiaalset barbeque-ahju, suurepärase tulemuse saate ka grillil, pannil või ahjus küpsetades. Barbeque kanašaslõki parima maitsetulemuse saavutate keskmisel kuumusel grillides, pikendades küpsetusaega kuni 30 minutini.

Indiapärase Karri maitsestuse on saanud kanatükid: filee, pooltiivad ja poolkoivad.
Karri kui maitseaine sisaldab 10-20 erinevat maitseainet nagu ingver, kurkum, kardemon jt eksootilised maitseained. Karri annab kanalihale kaunilt kuldse värvuse ning küllusliku maitsevarjundi, mistõttu on karrimaitsestuses kana armastatud üle kogu maailma. Talleggi Karri marinaadis kanatükid on maheda maitsestusega, mistõttu sobivad hästi kogu perele ning pealegi saavad kiiresti valmis!

Rosépipar on maitseaine, mis on Eestis veel uus ja avastamata. Tallegg pakub sel suvel kõigile avastajatele mahedalt magusapoolse maitsega Rosépipra kanafileed, mis üllatab maitsemeeli kõige positiivsemas mõttes! Rosépipra kanafilee kaunis välimus kandub edasi ka koostisesse: marinaad on valmistatud veebaasil (ehk õlivaba) ning ei sisalda maitsetugevdajaid! Rosépipra kanafileel on minimaalne rasva- ning süsivesikutesisaldus (vastavalt 0,7% ja 0,6%) ning kõrge valgusisaldus (21%).
Grilli, küpseta pannil või valmista ahjus – õrna maitsestusega tervislik ja maitsev eine on garanteeritud!
Talleggi uued suvetooted on müügil alates 1. aprillist ning saadaval Selveris, Rimis ja teistes hästivarustatud kauplustes.

Naudi kergemat suve!