Kampaaniad

Nauding kergemast elust. Nüüd uues kuues!

Eesti ainsa kodumaise kanalihatootja Talleggi sügistalvised maitsenaudingud on kohal. Meie põnevad uued ja muidugi ka Eesti armastatuimad ahjumaitsed leiad nüüd poelettidelt üles uues kuues!

Mahlaste ahjuhõrgutiste austajatele on uudisena Talleggi ahjubroilerite valikus koha sisse võtnud ahjubroiler kukeseentega. Metsaseentele lisaks kasutasime broilerile maitse andmiseks ehedat koort ja võid, klassikalist mekki lisavad sibul ja küüslauk. Nagu ikka, on kõik ainsa kodumaise kanalihatootja, Talleggi ahjubroilerid mugavas ahjuvalmis küpsetuskotis, nii et sinu ülesandeks jääb vaid ahi sooja panna ning lisandiidee välja mõelda!

Kiireteks argiõhtuteks mõeldud 1-2-3 ja valmis! tooteseeria on ideaalne valik kõigile neile, kes eelistavad argikokkamisele võimalikult vähe aega kulutada, ilma et peaks heas maitses või kvaliteedis allahindlusi tegema. Seeriast leiad kokkamiseks neli maitsvat ja 100% antibiootikumivabast kodumaisest broilerilihast valmistatud toodet, mis teevad argikokkamise oi-kui-palju lihtsamaks: koore-ürdi fileeribad,köögiviljadega fileeribad,broileri-juustupallid koorekastmes ja broileri-õuna-jõhvikapallid koorekastmes.

Slow cooked ehk pikki tunde aeglaselt eelküpsenud ahjuhõrgutised pakuvad väärt ajasäästu, sest kauaküpsenud tooted vajavad enne serveerimist vaid soojendamist. Selle sügistalvise hooaja valikus on nii särtsakas Teriyaki marinaadis eelküpsetatud kanakoivad kui ka hõrgu rõõsa koore ja röstsibulaga kalkuni poolkoib. Pikki tunde aeglaselt eelküpsetatud liha on mõnusalt kondi küljest lahti ning tõeliselt mahlane maitseelamus on laual vähese vaevaga. Keegi ei pea Sinu saladust teadma!

Naudi kergemat elu Talleggiga!