Kampaaniad

Selle suve maitsekam kollektsioon

Suve maitsekaim kollektsioon on jälle kohal – kevad-suvi 2023 Tallegg’ilt!

 

Vaieldamatult kõige kirevam kollektsioon suviseid maitseelamusi on taas poelettidel. Iga aasta tuleb Tallegg suveks välja hooajalise kollektsiooniga, mida saab nautida vaid sel perioodil. Need tooted tunneb ära erksavärvilise kanamustri järgi.
Mõned lemmikud on tagasi eelmisest suvest, nagu näiteks: Fitness broilerifileešašlõkk greibi ja mineraalveega 800 g, Fitness broilerifileešašlõkk mango-kookose 800 g, Broileri kintsulihašašlõkk tomatimarinaadis 700 g ning Lihakas kanagrillvorst 400 g.

Lisaks neile kahele šašlõkile debüteerivad mitmed uued silmapaistvad komplektid: kergelt suitsune, puuvilja värskuse ning magususega BBQ-virsiku broilerišašlõkk kintsulihast 800 g; juustune ja kreemine Juustumarinaadis broileri rinnafileešašlõkk 800 g sisaldab rikkalikult ehtsat Edam ning Itaalia tüüpi kõvajuustu (samas marinaadis leiab lettidelt ka Juustumarinaadis broileritiivad 500 g); mahedamaitseline ja madala rasvasisaldusega Äädikamarinaadis broilerikoivaliha šašlõkk 700 g on kergem alternatiiv tavapärasele klassikalisele äädikašašlõkile, kuid ühtviisi maitsev kooslus äädikast, sibulast, veidikesest soolast ja suhkrust.

Marineeritud liha kategoorias astuvad lavale kaugetelt maadelt inspireeritud kollektsioon: Kreeka jogurti-tzatzikimarinaadis broilerikintsuliha 400 g, kus Kreeka jogurt, ekstra-väärisoliivõli ja ürtide ning küüslauguga tzatziki rikkalik maitsekooslus viivad sind päikselisele vahemereäärsele rannikule; Fitness Tulised cajun-vürtsidega broileririnnafileed 500 g on kui kummardus Louisiana hinnatud vürtsisegule, pakkudes tõelise maitseplahvatuse, kus kohtuvad erinevad piprad, sh eriti terav cayenne, küüslaugu- ja sibulapulber ning paprika; ning tõeline pièce de résistance Särtsakad broileripooltiivad firecracker-marinaadis 800 g – klassikalist firecracker marinaadi iseloomustab palju punast tšillipipart ning veidi tomatipüreed, äädikat ja sojakastet. Broileritiiva keskmine osa on kui loodud sõrmede vahelt söömiseks ning parajalt vürtsikas firecracker marinaad on nii maitsev, et limpsid sõrmedki puhtaks.

Kollektsioonile lisab glamuuri Fitness Broileriburger suvikõrvitsaga 180 g, mille teeb eriti kergeks ja hõrguks 16% suvikõrvitsat, mis on sinna lisatud nii riivitud kujul kui kuubikutena. Kauni ja mugava lõpu värvikale etendusele pakuvad Šašlõkivorstid broilerilihast 400 g – peenikesed, naturaalses lambasooles toorvorstikesed, mis sisaldavad tervelt 85% broileriliha ja maitsevad kui klassikaline sibula-äädikašašlõkk ning seda mugavas toorvorstitegumoes – ei mingit šašlõki vardasselükkimist vaid lihtsalt viska vorstid grillile ja need valmivad mõne hetkega.

Kõige olulisemad on meile omad. Nende heaolu nimel me ärkame, töötame ja hoolime. Seepärast on ka kõik, mis me kasvatame, kasvatatud nagu endale. Tallegg toob Sinu pere lauale broileriliha, mille kvaliteedis pole vähimatki põhjust kahelda. Kodumaine broileriliha on alati värske ja kvaliteetne, pärit farmidest, mis asuvad Eestimaal.
Talleggi kanad kasvavad antibiootikumide vabalt. Tallegg on vastutustundliku ettevõttena investeerinud sellesse, et luua oma lindudele maksimaalselt head elutingimused, et vähendada vajadust ravimise järele. Veterinaar- ja Toiduamet tunnustas 2019.a. kevadel meie linnukasvatust ilma antibiootikumideta kasvatatud kanade süsteemi loomise eest.

Mine piilu selle suve maitsekaimat kollektsiooni siin