Kampaaniad

Selle suve maitsekaim kollektsioon

Selle suve maitsekaim kollektsioon eestimaisest kanalihast grillhõrgutisi on valmis! Kõik Talleggi sellesuvised värsked ja trendikad uudismaitsed leiab poeriiulitelt eristuva kirju ja suviselt värvilise pakendi järgi.

Tallegg on ainus eestimaine kanalihatootja, kes kasvatab kanad ise – tibud kasvavad üles Talleggi oma broilerifarmides ning igas kasvufaasis sisaldab lindude menüü Talleggi söödatehases valminud sööta, mis põhineb siinsetelt farmeritelt pärit kodumaistel teraviljadel. Kõige keskkonnasõbralikum liha on vaieldamatult kodumaine liha, mille jõudmine farmist kaupluse riiulile omab kõige väiksemat keskkonnamõju jalajälge ning mille puhtuses ja kvaliteedis saab kindel olla. Arvestades kohalikku linnukasvatust ja kohalikku tootmist, siis hoiab Tallegg oma jalajälge keskkonnale võimalikult väiksena.

Talleggi kanad kasvavad antibiootikumide vabalt. Tallegg on vastutustundliku ettevõttena investeerinud sellesse, et luua oma lindudele maksimaalselt head elutingimused, et vähendada vajadust ravimise järele. Veterinaar- ja Toiduamet tunnustas 2019.a. kevadel meie linnukasvatust ilma antibiootikumideta kasvatatud kanade süsteemi loomise eest.

Aasta aastalt on kanaliha tarbijate hulk üha enam kasvamas ning Tallegg kannab hoolt selle eest, et häid maitseid jaguks kõigile. Talleggi grillhooaja tootearendusel panime ainsa eestimaise kanaliha tootjana rõhuasetuse nii uudsete toodete väljatöötamisele kui ka Tallegg FITNESS sarja jõudsale edasiarendusele.

Talleggi selle suve maitsekaim kollektsioon sobib nagu valatult kõigile, kes tahavad nautida kergemat suve.

Mine piilu selle suve maitsekaimat kollektsiooni

Talleggilt