Kampaaniad

Häid pühi omadelt omadele!

Pühade ajal soovime lauale panna vaid parimat!

Tallegg toob Sinu pere lauale kanaliha, mille kvaliteedis pole vähimatki põhjust kahelda. Kodumaine kanaliha on alati värske ja kvaliteetne, pärit farmidest, mis asuvad Eestimaal. Seepärast võid olla kindel, et need eestimaisest kanast, meie omade inimeste hoolega valmistatud ahjukanad ja pühadepraed on parimad, mida me Sulle pakume.

Selleks talve- ja pühadehooajaks on meie meistrid valmistanud uued põnevad maitsed, et rikastada oma toidulauda uhkusega. Leia meie valikust oma lemmikud:

Toidulaua krooniks oleme valmistanud kvaliteetsest eestimaisest vormitud broilerist ahjukana õuna-jõhvikatäidisega, mis on saanud rikkaliku juustuse katte. Ahjukanale lisab mõnusat mekki õuntest ja jõhvikatest valmistatud rikastav mahlane täidis.

Krõbeda kattega kanafileerullid tillivõiga on valmistatud valgurikkast eestimaisest taisest kanafileest. Sisuks on lisatud rikkalik tillivõist täidis ja katteks maisipaneering, mille abil küpsevad rullid mõnusalt krõbedaks.

Kanalihast pesad pärlsibulaga on valmistatud eestimaisest kanapoolkoivalihast, mille iga pesake on täidetud pärlsibulaga ja jäävad küpsetades mõnusalt mahlased.

Taisest ja väherasvasest eestimaisest kanafileest käsitsi lõigatud FITNESS Kolme juustuga kanafileevardad on saanud rikkaliku juustuse maitsestuse, kus domineerivad Itaalia tüüpi kõva juust, mozzarella ja Cheddar juust. Käsitsi lõigatud valgurikkad kanafileetükid on lükitud mugavatele puidust varrastele- Sinu vaevaks on vaid serveerida lauale.

Kõik Talleggi pühadepraed ja ahjukanad on pakitud küpsetuskindlatesse pakenditesse ja otseloomulikult valmistatud ilma E621-ta, et saaksid kindlustundega pakkuda oma perele parimaid maitseelamusi lihtsa vaevaga.

Häid pühi omadelt omadele,

soovib Tallegg