Ettevõttest

Andrus Veerpalu ja AS Tallegg jätkavad koostööd

25. mai 2010

Andrus Veerpalu ja Tallegg kirjutasid täna, 25. mail alla sponsorlepingule, jätkates aastatepikkust koostööd. AS Tallegg on Andrus Veerpalu sponsor 2002/2003 hooajast alates. Uuendatud leping kehtib maini 2011.

 

„Minu treeningute sihiks on 2011. aasta maailmameistrivõistlused Norras Fotol Jüri Järv, Veerpalu_7Andrus Veerpalu, Teet Soorm. Holmenkollenis. Koostöö Talleggiga võimaldab mul keskenduda treeningule ning minna maailmameistrivõistlustele parimas vormis,“ sõnas Andrus Veerpalu.

„Holmenkolleniga, sealsete maastike ja radadega, seovad Andrust positiivsed mälestused – on ta ju võitnud just seal 50 km eraldistardist kaks MK etappi. Positiivselt foonilt, suure pühendumusega, on Andrus alustanud ka ettevalmistust Holmenkolleni MM hooajaks,“ rääkis Eesti Suusaliidu peatreener Mati Alaver.

„Talleggile on suur au toetada Eesti kõigi aegade edukaimat meessportlast: kahekordset maailmameistrit ja kahekordset olümpiavõitjat – ta on pannud uhkust tundma kogu Eesti, sealhulgas Talleggi,“ sõnas ASi Tallegg juhatuse esimees Teet Soorm. „Ma usun, et Andrus paneb väärilise punkti oma sportlasekarjäärile 2011. aasta maailmameistrivõistlustega. Nii Talleggi kui kõikide teiste kaasalelajate ja toetajate ülesanne on anda talle võimalus keskenduda ning tegeleda olulisega – treeningu ning ettevalmistustega uueks hooajaks ja uuteks võistlusteks.“

 

Veerpalu_9

 

„Koostöö Eesti Suusaliidu ja Andrus Veerpaluga ontoonud rahva hulka uue nime Talleggi klassikalisele ahjukanale – Veerpalu ahjukana,“ ütles ASi Tallegg äridirektori Margus Venelaine. „Mul on selle koostöö üle väga hea meel: Klassikaline ahjukana on olnud aastaid enimostetud ahjukana ning oma osa on selles kindlasti sellel, et seda soovitab just nimelt Andrus Veerpalu.“